ZEGARY

Nowoczesny zegar ścienny – jak powinien wyglądać?

Zegar to doskonały dodatek do każdego wnętrza! W końcu liczy się nie tylko jego funkcjonalność, ale również walory estetyczne. Tym bardziej że w naszym sklepie znajdziesz modele o naprawdę oryginalnym i jakże współczesnym designie. Nowoczesny zegar ścienny może mieć dowolny kolor, kształt, grubość ramy, a nawet wzór tarczy – po prostu u nas zapomnisz o wszelkich ograniczeniach, bo znajdziesz wymarzony zegar ścienny. Szczególnie polecamy Ci warianty z marmurkową tarczą, kontrastującymi złotymi lub srebrnymi wskazówkami oraz subtelną czcionką. Taki zegar doskonale dopasuje się do nowoczesnego wnętrza, a zarazem stanowi perfekcyjną ozdobę. Szukasz nieco odważniejszych modeli? Zatem zdecyduj się na grubszą ramkę – przy jej pomocy zegar uzupełni każdą ścianę i na pewno nie pozostanie niezauważony. Do wyboru masz także wariant z bardzo wyraźnymi godzinami, bądź taki z rzymskimi cyframi. Idealnie sprawdzi się też prostokątny nieco stylizowany, a jednocześnie nowoczesny zegar ścienny, ponieważ stanowi zachwycającą ozdobę dla każdego wnętrza.

Gdzie warto powiesić zegar ścienny?

Ozdoba do każdego wnętrza – właśnie tym wyróżnia się zegar ścienny. W końcu uniwersalność tego dodatku sprawia, iż sprawdzi się w wielu pomieszczeniach. Szczególnie w salonie. To właśnie w tym pomieszczeniu przyjmujesz gości, więc postaraj się, aby wybrany model zachwycał swoim oryginalnym wyglądem. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i wybierz błyszczące oraz naprawdę ozdobne modele. Wtedy zegar ścienny do salonu idealnie uzupełni tę przestrzeń.

Zegar ścienny do kuchni to także doskonały pomysł. Dzięki niemu nie będziesz mieć problemów z odliczaniem czasu w trakcie gotowania. W tym pomieszczeniu zadbaj o to, aby tarcza była wytrzymała, a cyfry naprawdę wyraźne. Zachwycający efekt stworzy też retro zegar ścienny – do kuchni to idealne rozwiązanie. Polecamy Ci również model z ramą wykonaną z tworzywa sztucznego lub z metalu, gdyż jest efektowny i niezwykle praktyczny. Znajdź swój zegar ścienny do salonu, kuchni bądź innego pomieszczenia, a przekonasz się, jak wiele charakteru wprowadza do wnętrza.

Produkt dodany do ulubionych

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.